Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

SELLEBAKK

Øvre Tomtegate 42C

PRISANTYDNING

1 600 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

68 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

1 600 000,-

TOTALPRIS*

2 910 317,-

FELLESGJELD

1 309 185,-

OMKOSTNINGER

1 132,-

FORMUESVERDI

856 003,-

FELLESKOST./MND.

12 290,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

PRIMÆRROM

68 kvm

BRUKSAREAL

72 kvm

SEKUNDÆRROM

4 kvm

SOVEROM

2

TOMT (EIET)

1366.8 kvm

BYGGEÅR

2008

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)