Solgt!
HAUGENSTUA, OSLO
Garver Ytteborgs vei 103
PRISANTYDNING
3 590 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
74 m2
SOVEROM
2
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
3 590 000,-
TOTALPRIS*
3 869 573,-
FELLESGJELD
270 271,-
OMKOSTNINGER
9 302,-
FORMUESVERDI
946 973,-
FELLESKOST./MND.
6 518,-
ENERGIMERKING
G
BRA-i
74 kvm
BRA total
77 kvm
TOMT (EIET)
53031 kvm
BYGGEÅR
1968
ETASJE
6
*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)