Solgt!
BERGKRYSTALLEN, OSLO
Bergkrystallen 4
PRISANTYDNING
4 850 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
67 m2
SOVEROM
3
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
4 850 000,-
TOTALPRIS*
5 204 221,-
FELLESGJELD
345 000,-
OMKOSTNINGER
9 221,-
FORMUESVERDI
1 238 415,-
FELLESKOST./MND.
4 248,-
ENERGIMERKING
D
BRA-i
67 kvm
BRA total
78 kvm
ROM
4
SOVEROM
3
TOMT (EIET)
62483 kvm
BYGGEÅR
1954
ETASJE
2
*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)