Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

NEDRE KAMPEN, OSLO

Åkebergveien 56B

PRISANTYDNING

3 600 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

31 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 600 000,-

TOTALPRIS*

3 720 000,-

FELLESGJELD

29 000,-

OMKOSTNINGER

91 000,-

FORMUESVERDI

810 567,-

FELLESKOST./MND.

2 365,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

D

BRA-i

31 kvm

BRA total

34 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

1444 kvm

BYGGEÅR

1938

ETASJE

4

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.