Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

GRÜNERLØKKA, OSLO

Trondheimsveien 14A

PRISANTYDNING

6 300 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

94 m2

SOVEROM

5

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

6 300 000,-

TOTALPRIS*

6 956 675,-

FELLESGJELD

485 937,-

OMKOSTNINGER

170 738,-

FORMUESVERDI

1 900 681,-

FELLESKOST./MND.

11 023,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

G

BRA-i

94 kvm

BRA total

102 kvm

ROM

6

SOVEROM

5

TOMT (EIET)

682.7 kvm

BYGGEÅR

1878

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.