Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

OSLO - ULLERN, OSLO

Messepromenaden 1

PRISANTYDNING

5 590 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

44 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

5 590 000,-

TOTALPRIS*

5 733 500,-

OMKOSTNINGER

143 500,-

FORMUESVERDI

1 262 033,-

FELLESKOST./MND.

3 371,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

D

BRA-i

44 kvm

BRA total

52 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

823.4 kvm

BYGGEÅR

2006

ETASJE

4

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.