Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

ULLERN, OSLO

Ullern Allé 41

PRISANTYDNING

9 000 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

87 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

9 000 000,-

TOTALPRIS*

9 226 000,-

OMKOSTNINGER

226 000,-

FORMUESVERDI

2 060 558,-

FELLESKOST./MND.

5 196,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

D

BRA-i

87 kvm

BRA total

92 kvm

TOMT (EIET)

2766 kvm

BYGGEÅR

2008

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.