Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

ULLERN, OSLO

Møllefaret 44B

PRISANTYDNING

4 700 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

64 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 700 000,-

TOTALPRIS*

4 719 901,-

FELLESGJELD

11 000,-

OMKOSTNINGER

8 901,-

FORMUESVERDI

1 449 837,-

FELLESKOST./MND.

3 917,-

ENERGIMERKING

D

PRIMÆRROM

64 kvm

BRUKSAREAL

64 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

23195.7 kvm

BYGGEÅR

1978

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)