Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

STRØMSØ SENTRUM, DRAMMEN

Jernbanegata 6

PRISANTYDNING

1 750 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

26 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

1 750 000,-

TOTALPRIS*

2 270 077,-

FELLESGJELD

511 897,-

OMKOSTNINGER

8 180,-

FORMUESVERDI

521 193,-

FELLESKOST./MND.

8 518,-

ENERGIMERKING

C

BRA-i

26 kvm

BRA total

33 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

3247.7 kvm

BYGGEÅR

2007

ETASJE

4

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)