Solgt!
KVAMSFJELLET, KVAM
Låvåsstigen 6
PRISANTYDNING
4 300 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
123 m2
SOVEROM
3
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
4 300 000,-
TOTALPRIS*
4 408 590,-
OMKOSTNINGER
108 590,-
BOLIGTYPE
Fritidsbolig
EIERFORM
Eiet
ENERGIMERKING
C
BRA-i
123 kvm
BRA total
144 kvm
SOVEROM
3
TOMT (EIET)
2127.8 kvm
BYGGEÅR
2019
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)
Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.