Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

TØNSBERG/UNDRUMSDAL, UNDRUMSDAL

Elgtråkket 13

PRISANTYDNING

6 950 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

112 m2

SOVEROM

3

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

6 950 000,-

TOTALPRIS*

6 988 842,-

OMKOSTNINGER

38 842,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

PRIMÆRROM

112 kvm

BRUKSAREAL

152 kvm

SEKUNDÆRROM

40 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

676 kvm

BYGGEÅR

2022

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.