Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

RØNNINGLIA / BREKKE, TOLVSRØD

Rønninglia 54 B

PRISANTYDNING

2 200 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

60 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 200 000,-

TOTALPRIS*

2 789 901,-

FELLESGJELD

581 000,-

OMKOSTNINGER

8 901,-

FORMUESVERDI

770 956,-

FELLESKOST./MND.

8 711,-

ENERGIMERKING

E

PRIMÆRROM

60 kvm

BRUKSAREAL

63 kvm

SEKUNDÆRROM

3 kvm

TOMT (EIET)

6876.6 kvm

BYGGEÅR

2004

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)