Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

ÅSGÅRDSTRAND

Toldergata 1B

PRISANTYDNING

3 250 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

58 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 250 000,-

TOTALPRIS*

3 332 592,-

OMKOSTNINGER

82 592,-

FORMUESVERDI

503 425,-

FELLESKOST./MND.

551,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

G

PRIMÆRROM

58 kvm

BRUKSAREAL

58 kvm

SOVEROM

2

TOMT (EIET)

932 kvm

BYGGEÅR

1888

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.