Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

BRYGGERIJORDET / TEIE, TØNSBERG

Elgveien 17 F

PRISANTYDNING

4 350 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

131 m2

SOVEROM

3

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 350 000,-

TOTALPRIS*

4 679 302,-

FELLESGJELD

320 000,-

OMKOSTNINGER

9 302,-

FORMUESVERDI

905 667,-

FELLESKOST./MND.

7 500,-

BOLIGTYPE

Rekkehus

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

G

BRA-i

131 kvm

BRA total

150 kvm

ROM

5

SOVEROM

3

TOMT (FESTET)

13715.2 kvm

BYGGEÅR

1966

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)