Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

GRUBEN, MO I RANA

Fairbanksveien 14

PRISANTYDNING

1 800 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

91 m2

SOVEROM

3

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

1 800 000,-

TOTALPRIS*

2 409 357,-

FELLESGJELD

608 225,-

OMKOSTNINGER

1 132,-

FORMUESVERDI

753 574,-

FELLESKOST./MND.

7 877,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

PRIMÆRROM

91 kvm

BRUKSAREAL

117 kvm

SEKUNDÆRROM

26 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

34620 kvm

BYGGEÅR

1972

ETASJE

6

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)