Solgt!
TROMSDALEN
Fugløyvegen 2
PRISANTYDNING
3 180 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
PRIMÆRROM
56 m2
SOVEROM
2
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
3 180 000,-
TOTALPRIS*
3 260 842,-
OMKOSTNINGER
80 842,-
FORMUESVERDI
798 755,-
FELLESKOST./MND.
427,-
BOLIGTYPE
Leilighet
EIERFORM
Eierseksjon
ENERGIMERKING
E
PRIMÆRROM
56 kvm
BRUKSAREAL
56 kvm
TOMT (EIET)
602.4 kvm
BYGGEÅR
1973
ETASJE
1
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)
Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.