Solgt!
FROSTA BRYGGE, FROSTA
Småttavegen 54
PRISANTYDNING
2 390 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
48 m2
SOVEROM
2
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
2 390 000,-
TOTALPRIS*
2 450 840,-
OMKOSTNINGER
60 840,-
BOLIGTYPE
Fritidsbolig
EIERFORM
Eiet
ENERGIMERKING
C
BRA-i
48 kvm
BRA total
48 kvm
TOMT (EIET)
238.1 kvm
BYGGEÅR
2021
ETASJE
1
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)
Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.