Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

BROMSTAD/VALENTINLYST, TRONDHEIM

Fjøsmestervegen 16D

PRISANTYDNING

5 890 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

126 m2

SOVEROM

3

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

5 890 000,-

TOTALPRIS*

6 332 209,-

FELLESGJELD

432 988,-

OMKOSTNINGER

9 221,-

FORMUESVERDI

1 298 866,-

FELLESKOST./MND.

6 043,-

BOLIGTYPE

Rekkehus

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

F

PRIMÆRROM

126 kvm

BRUKSAREAL

130 kvm

SEKUNDÆRROM

4 kvm

SOVEROM

3

BRUTTOAREAL

142 kvm

TOMT (EIET)

25145.8 kvm

BYGGEÅR

1975

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)