Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

SELBU/SOLBAKKEN, SELBU

Kyllovegen 48

PRISANTYDNING

2 450 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

142 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 450 000,-

TOTALPRIS*

2 512 592,-

OMKOSTNINGER

62 592,-

FORMUESVERDI

565 091,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

E

PRIMÆRROM

142 kvm

BRUKSAREAL

162 kvm

SEKUNDÆRROM

20 kvm

ROM

5

SOVEROM

1

BRUTTOAREAL

178 kvm

TOMT (EIET)

2184.6 kvm

BYGGEÅR

1969

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.