Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

ASPERUD - HOLMLIA , OSLO

Asperudtoppen 54

PRISANTYDNING

4 275 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

115 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 275 000,-

TOTALPRIS*

4 707 289,-

FELLESGJELD

423 167,-

OMKOSTNINGER

9 122,-

FORMUESVERDI

1 383 767,-

FELLESKOST./MND.

7 884,-

BOLIGTYPE

Tomannsbolig

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

F

BRA-i

115 kvm

BRA total

120 kvm

TOMT (EIET)

20482 kvm

BYGGEÅR

1982

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)