Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

OPPSAL / TRASOP, OSLO

Hellerudveien 88 E

PRISANTYDNING

9 600 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

123 m2

SOVEROM

3

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

9 600 000,-

TOTALPRIS*

9 714 946,-

FELLESGJELD

105 918,-

OMKOSTNINGER

9 028,-

FORMUESVERDI

2 314 609,-

FELLESKOST./MND.

3 790,-

BOLIGTYPE

Rekkehus

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

C

BRA-i

123 kvm

BRA total

127 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

7568.5 kvm

BYGGEÅR

2010

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)