Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

GRÜNERLØKKA, OSLO

Thorvald Meyers gate 5

PRISANTYDNING

3 700 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

31 m2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 700 000,-

TOTALPRIS*

4 122 221,-

FELLESGJELD

413 000,-

OMKOSTNINGER

9 221,-

FORMUESVERDI

892 333,-

FELLESKOST./MND.

4 649,-

ENERGIMERKING

E

BRA-i

31 kvm

BRA total

33 kvm

ROM

1

TOMT (EIET)

3013.3 kvm

BYGGEÅR

1966

ETASJE

11

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)