Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

VEITVET, OSLO

Rådyrveien 3A

PRISANTYDNING

4 900 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

83 m2

SOVEROM

3

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 900 000,-

TOTALPRIS*

5 002 772,-

FELLESGJELD

101 682,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FORMUESVERDI

1 395 203,-

FELLESKOST./MND.

5 108,-

ENERGIMERKING

G

BRA-i

83 kvm

BRA total

86 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

18910.7 kvm

BYGGEÅR

1955

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)