Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

VEITVET, OSLO

Beverveien 10

PRISANTYDNING

4 600 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

84 m2

SOVEROM

3

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 600 000,-

TOTALPRIS*

5 151 243,-

FELLESGJELD

550 153,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FORMUESVERDI

1 321 247,-

FELLESKOST./MND.

7 078,-

ENERGIMERKING

F

BRA-i

84 kvm

BRA total

88 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

28300 kvm

BYGGEÅR

1956

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)