Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

FORNEBU

Finn Thorsagers vei 1

PRISANTYDNING

8 200 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

72 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

8 200 000,-

TOTALPRIS*

8 406 240,-

OMKOSTNINGER

206 240,-

FORMUESVERDI

1 629 082,-

FELLESKOST./MND.

3 811,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

B

BRA-i

72 kvm

BRA total

77 kvm

SOVEROM

2

TOMT (EIET)

6900 kvm

BYGGEÅR

2019

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.