Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

SAGENE, OSLO

Treschows gate 17F

PRISANTYDNING

3 850 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

47 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 850 000,-

TOTALPRIS*

4 075 626,-

FELLESGJELD

217 000,-

OMKOSTNINGER

8 626,-

FORMUESVERDI

984 107,-

FELLESKOST./MND.

3 707,-

ENERGIMERKING

F

PRIMÆRROM

47 kvm

BRUKSAREAL

48 kvm

SEKUNDÆRROM

1 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

BRUTTOAREAL

54 kvm

TOMT (EIET)

2564.2 kvm

BYGGEÅR

1940

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)