Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

OSLO - GRÜNERLØKKA-SOFIENBERG, OSLO

Thorvald Meyers gate 5

PRISANTYDNING

3 800 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

30 m2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 800 000,-

TOTALPRIS*

4 215 585,-

FELLESGJELD

406 283,-

OMKOSTNINGER

9 302,-

FORMUESVERDI

871 605,-

FELLESKOST./MND.

5 021,-

ENERGIMERKING

F

BRA-i

30 kvm

BRA total

32 kvm

ROM

1

TOMT (EIET)

3013.3 kvm

BYGGEÅR

1966

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)