Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

OSLO - URANIENBORG-MAJORSTUEN, OSLO

Jørgen Moes gate 1B

PRISANTYDNING

4 490 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

38 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 490 000,-

TOTALPRIS*

4 509 168,-

FELLESGJELD

18 036,-

OMKOSTNINGER

1 132,-

FORMUESVERDI

1 127 283,-

FELLESKOST./MND.

3 953,-

ENERGIMERKING

F

PRIMÆRROM

38 kvm

BRUKSAREAL

38 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

325.5 kvm

BYGGEÅR

1890

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)