Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

VANGEN, KONGSVINGER

Smørbukkvegen 7

PRISANTYDNING

1 600 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

53 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

1 600 000,-

TOTALPRIS*

2 176 933,-

FELLESGJELD

575 843,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FORMUESVERDI

399 159,-

FELLESKOST./MND.

6 058,-

ENERGIMERKING

F

BRA-i

53 kvm

BRA total

89 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

25496.5 kvm

BYGGEÅR

1975

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)