Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

ODNES

Dampbåtvegen 5

PRISANTYDNING

1 660 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

149 m2

SOVEROM

5

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

1 660 000,-

TOTALPRIS*

1 702 842,-

OMKOSTNINGER

42 842,-

BOLIGTYPE

Fritidsbolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

G

PRIMÆRROM

149 kvm

BRUKSAREAL

174 kvm

SEKUNDÆRROM

25 kvm

SOVEROM

5

TOMT (EIET)

993.7 kvm

BYGGEÅR

1949

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.