Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

TORSHOV, OSLO

Haarklous plass 15A

PRISANTYDNING

4 450 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

53 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 450 000,-

TOTALPRIS*

4 885 172,-

FELLESGJELD

315 080,-

OMKOSTNINGER

120 092,-

FORMUESVERDI

1 246 489,-

FELLESKOST./MND.

4 663,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

PRIMÆRROM

53 kvm

BRUKSAREAL

53 kvm

ROM

3

SOVEROM

2

BRUTTOAREAL

60 kvm

TOMT (EIET)

6992.2 kvm

BYGGEÅR

1932

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.