Gå til innhold
Boligbilde

1/47

GIMSØYSAND

Barstrandveien 217

PRISANTYDNING

1 700 000,-

BRA-i

46 m2

SOVEROM

1

Gi bud

PRESENTERES AV

GIMSØY I LOFOTEN: Enebolig med sjøtomt i idylliske omgivelser - Naust

Velkommen til Barstrandveien 217

- Lys og pen enebolig med sjøtomt - Svært god beliggenhet - Naust - Vakker sjøutsikt - Nytt taktekke 2023 - De fleste vinduene er av nyere dato - Innvendig vannrør er skiftet - Varmepumpe - Terrasse med suveren utsikt - Suverene turopplevelser både til havs og til lands - Kort vei til verdenskjent golfbane - Det er boplikt Flott enebolig i vakre omgivelser med sjøtomt og naust. Boligen er lys og pen og er pusset opp en del i løpet av de siste 15 årene. Loftet har for lav takhøyde til at rommene er godkjent som oppholdsrom. Loftet har allikevel blitt innredet og benyttet som 2 soverom og loftstue. Det følger med et naust som kan ha godt av renovering. På Gimsøya er det mange turmuligheter, flotte sandstrender, og et rikt fauna og fugleliv. Tomten gnr/bnr 50/37 følger med salget

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

1 700 000,-

TOTALPRIS*

1 743 850,-

OMKOSTNINGER

43 850,-

FORMUESVERDI

320 557,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

F

BRA-i**

46 kvm

BRA total**

87 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

1308.8 kvm

BYGGEÅR

1951

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»