Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

FRYDENLUND, SANDEFJORD

Frydenlund 22C

PRISANTYDNING

1 950 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

57 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

1 950 000,-

TOTALPRIS*

2 482 562,-

FELLESGJELD

531 562,-

OMKOSTNINGER

1 000,-

FORMUESVERDI

555 637,-

FELLESKOST./MND.

6 767,-

ENERGIMERKING

G

BRA-i

57 kvm

BRA total

60 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

12903 kvm

BYGGEÅR

1982

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)