Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

HJØRNETOMT PÅ MOSSERØD! , SANDEFJORD

Jotneveien 1

PRISANTYDNING

4 350 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

199 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 350 000,-

TOTALPRIS*

4 459 840,-

OMKOSTNINGER

109 840,-

FORMUESVERDI

1 107 080,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

F

BRA-i

199 kvm

BRA total

222 kvm

ROM

4

SOVEROM

2

TOMT (EIET)

777.6 kvm

BYGGEÅR

1965

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.