Solgt!
SMIDSRØD/ØHRE, NØTTERØY
Øvre Smidsrødvei 28A
PRISANTYDNING
8 590 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
182 m2
SOVEROM
4
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
8 590 000,-
TOTALPRIS*
8 805 840,-
OMKOSTNINGER
215 840,-
FORMUESVERDI
1 974 212,-
BOLIGTYPE
Enebolig
EIERFORM
Eiet
ENERGIMERKING
C
BRA-i
182 kvm
BRA total
209 kvm
ROM
6
SOVEROM
4
TOMT (EIET)
741.8 kvm
BYGGEÅR
2009
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)
Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.