Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

GULSKOGEN, DRAMMEN

Øvre Eikervei 47B

PRISANTYDNING

3 590 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

93 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 590 000,-

TOTALPRIS*

3 688 492,-

OMKOSTNINGER

98 492,-

FORMUESVERDI

1 057 100,-

FELLESKOST./MND.

1 898,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

PRIMÆRROM

93 kvm

BRUKSAREAL

97 kvm

SEKUNDÆRROM

4 kvm

SOVEROM

2

BRUTTOAREAL

105 kvm

TOMT (EIET)

960.7 kvm

BYGGEÅR

2001

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.