Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

KRISTIANSAND S (RANDESUND), KRISTIANSAND S

Bamse Brakars vei 23

PRISANTYDNING

2 980 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

56 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 980 000,-

TOTALPRIS*

3 003 330,-

OMKOSTNINGER

23 330,-

FELLESKOST./MND.

1 680,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

BRA-i

56 kvm

BRA total

61 kvm

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.