Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

SØRBØHAGANE, SANDNES

Bronsekarveien 40B

PRISANTYDNING

4 290 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

79 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 290 000,-

TOTALPRIS*

4 398 590,-

OMKOSTNINGER

108 590,-

FELLESKOST./MND.

3 102,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

C

BRA-i

79 kvm

BRA total

85 kvm

TOMT (EIET)

2518.4 kvm

BYGGEÅR

2023

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.