Solgt!
GANDDAL, SANDNES
Lundegeilen 22
PRISANTYDNING
4 390 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
94 m2
SOVEROM
2
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
4 390 000,-
TOTALPRIS*
4 500 840,-
OMKOSTNINGER
110 840,-
FORMUESVERDI
1 097 307,-
FELLESKOST./MND.
3 087,-
BOLIGTYPE
Leilighet
EIERFORM
Eierseksjon
ENERGIMERKING
C
BRA-i
94 kvm
BRA total
126 kvm
TOMT (EIET)
4071.3 kvm
BYGGEÅR
2006
ETASJE
3
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)
Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.