Solgt!
HASSELØY, HAUGESUND
Losgata 12
PRISANTYDNING
2 790 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
81 m2
SOVEROM
3
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
2 790 000,-
TOTALPRIS*
2 860 990,-
OMKOSTNINGER
70 990,-
FORMUESVERDI
604 560,-
BOLIGTYPE
Enebolig
EIERFORM
Eiet
BRA-i
81 kvm
BRA total
96 kvm
SOVEROM
3
TOMT (EIET)
192.5 kvm
BYGGEÅR
1850
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)
Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.