Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

KRONSTAD / DANMARKSPLASS, BERGEN

Kronstadveien 21c

PRISANTYDNING

3 150 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

80 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 150 000,-

TOTALPRIS*

3 168 595,-

FELLESGJELD

9 295,-

OMKOSTNINGER

9 300,-

FORMUESVERDI

901 091,-

FELLESKOST./MND.

5 233,-

BRA-i

80 kvm

BRA total

84 kvm

TOMT (EIET)

7640 kvm

BYGGEÅR

1988

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)