Solgt!
REVELMYRA, MO I RANA
Revelmyra 23
PRISANTYDNING
2 100 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
116 m2
SOVEROM
2
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
2 100 000,-
TOTALPRIS*
2 158 190,-
OMKOSTNINGER
58 190,-
FORMUESVERDI
640 353,-
BOLIGTYPE
Tomannsbolig
EIERFORM
Eiet
ENERGIMERKING
F
BRA-i
116 kvm
BRA total
122 kvm
ROM
3
SOVEROM
2
TOMT (FESTET)
660 kvm
BYGGEÅR
1955
ETASJE
2
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)
Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.