Gå til innhold
Boligbilde

1/1

ÅLESUND

Vindgårdsvingen

PRISANTYDNING

2 945 000,-

BRA-i

69 m2

SOVEROM

2

PRESENTERES AV

Vindgårdsvingen Borettslag -43 tilrettelagte leiligheter nær Moa

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 945 000,-

TOTALPRIS*

5 910 442,-

FELLESGJELD

2 945 000,-

OMKOSTNINGER

20 442,-

FELLESKOST./MND.

17 059,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

BRA-i**

69 kvm

BRA total**

74 kvm

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»