Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

BREIVIKA/BODØ PANORAMA, BODØ

Prinsens gate 32

PRISANTYDNING

2 060 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

45 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 060 000,-

TOTALPRIS*

2 990 022,-

FELLESGJELD

928 932,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FELLESKOST./MND.

7 091,-

ENERGIMERKING

D

BRA-i

45 kvm

BRA total

48 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

8714.5 kvm

BYGGEÅR

2006

ETASJE

6

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)