Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

MØLLENBERG, TRONDHEIM

Weidemanns vei 15A

PRISANTYDNING

1 990 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

31 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

1 990 000,-

TOTALPRIS*

2 398 317,-

FELLESGJELD

407 227,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FORMUESVERDI

529 298,-

FELLESKOST./MND.

5 931,-

ENERGIMERKING

F

BRA-i

31 kvm

BRA total

35 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

565.2 kvm

BYGGEÅR

1898

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)