Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

HOLMESTRAND

Langgaten 1A-H0303

PRISANTYDNING

3 950 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

60 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 950 000,-

TOTALPRIS*

3 967 810,-

OMKOSTNINGER

17 810,-

FELLESKOST./MND.

2 506,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

BRA-i

60 kvm

BRA total

76 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

BYGGEÅR

2024

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.